Turbo Z

Kosiarka-Gianni-Ferrari-TurboZ
Kosiarka-Gianni-Ferrari-TurboZ

Gianni Ferrari Turbo Z to maszyna ZTR (Zero Turning Radius) z dwoma niezależnymi przekładniami hydrostatycznymi na kołach napędowych, które umożliwiają jej obracanie się przy zerowym promieniu skrętu.
Dzięki bardzo kompaktowym wymiarom maszyna porusza się z niezwykłą zręcznością między drzewami, kwietnikami i krzewami, w małych ogrodach i wąskimi przejściami. Obsługa Gianni Ferrari Turbo Z drastycznie ogranicza manewry i ręczne operacje wykańczania, a wraz z dużą prędkością jazdy (do 13 km / h) zapewnia wysoką wydajność godzinową. Podwójne zbiorniki o pojemności ponad 40 litrów pozwalają na długi czas pracy (do 10 godzin) bez postojów do tankowania.
Wytrzymały 3-cylindrowy silnik wysokoprężny zapewnia wysoką wydajność, oszczędność i doskonałą wydajność.


Pionowe pozycjonowanie


Wałek odbioru mocy włączany jest przez naciśnięcie przycisku aktywującego solidne sprzęgło elektromagnetyczne. Sprzęgło jest regulowane w celu utrzymania jego długotrwałej skuteczności w miarę upływu czasu. Hamulec bezpieczeństwa do zatrzymania wałka odbioru mocy jest zintegrowany z systemem. Przenoszenie mocy z silnika na przedni osprzęt zapewnia wał przegubowy o większej wydajności i niezawodności w porównaniu do tradycyjnych napędów pasowych.
Wersja z silnikiem wysokoprężnym jest również wyposażona w wygodny hydrauliczny przedni podnośnik, który pozwala łatwo pokonywać krawężniki i przeszkody, po prostu przez naciśnięcie przycisku.


Układ napędowy z 3 dźwigniami (2 dźwignie sterujące i 1 dźwignia regulacji prędkości) zapewnia operatorowi bezproblemową i precyzyjną kontrolę. Deska rozdzielcza na prawym błotniku dostarcza informacji. Turbo Z jest standardowo wyposażone w wygodne, profilowane siedzisko, które można regulować wzdłużnie.


Zobacz: Galeria zdjęć


Kilka naszych zdjęć: