SR

Kosiarka-Gianni-Ferrari-SR
Kosiarka-Gianni-Ferrari-SR

Kosiarki Gianni Ferrari SR są wyposażone w przekładnię hydrostatyczną. W trudnych warunkach, na nierównym terenie lub na pochyłościach, mechanizm różnicowy można zablokować, aby jeszcze bardziej poprawić przyczepność. Wszystkie maszyny są dostępne w wersji czterokołowej z tylną osią pływającą, która zapewnia stabilność i bezpieczeństwo, gdy operator pracuje na pochyłościach. Wszystkie modele z napędem na 4 koła stosują opatentowany system HTC ™ (Hydrostatic Traction Control), który zapewnia znaczne korzyści:
– Inteligentnie zmienia trakcję dostarczaną do każdego tylnego koła, aby zapobiec uszkodzeniu darni podczas operacji koszenia;
– Zapewnia, że ​​trakcja jest nadal dostarczana na wszystkie cztery koła, nawet podczas operacji koszenia.


Maszyny Gianni Ferrari SR są wyposażone w przydatną, solidną skrzynię ładunkową, która może być używana do transportu narzędzi lub materiałów, takich jak piasek i ziemia itp. Te, które można następnie zrzucać na ziemię za pomocą hydraulicznego wsypu. Zewnętrzna rama antywstrząsowa wykonana z grubościennej stali rurowej chroni skrzynię ładunkową przed uderzeniami, które często występują podczas pracy w ograniczonej przestrzeni.


Zobacz: Galeria zdjęć