GTS

Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS-2

Traktorki ogrodowe Gianni Ferrari GTS to kompromis pomiędzy ultra-kompaktowym, profesjonalnym urządzeniem koszącym z napędem na 2 lub 4 koła, przednim agregatem tnącym i bezpośrednim zbieraniem pokosu do kosza.
Kosiarki profesjonalne Gianni Ferrari GTS to nowość w ofercie firmy, bardzo zwarta i kompaktowa konstrukcja, zasilana zarówno silnikami benzynowym jak i diesla. Wszystkie przystawki i urządzenia tnące montowane są z przodu, gwarantując operatorowi bardzo dobrą widoczność i kontrolę. Poza korzyściami takimi jak komfort i wysoka skuteczność, adaptacja wyposażenia na przedzie oferuje dużą wszechstronność, asortyment przystawek zaprojektowanych specjalnie dla GTS zapewnia możliwość użytkowania maszyny przez cały rok. Ważna zaletą tego typu maszyn jest profesjonalnie rozwiązanie przekazu mocy poprzez pompę hydrauliczną, nie wymaga uciążliwej konserwacji znanej z mechanicznej transmisji (napinanie pasków, łożyska, smarowanie wałów itp.)


Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS
Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS

Pojemny, 300-litrowy kosz zbierający jest wykonany z wytrzymałego, odpornego na wstrząsy materiału i jest wyposażony w deflektory powietrza, które zapewniają lepsze wypełnienie i kierują kurz z tyłu, umożliwiając jego pracę w sprzyjających warunkach.
Opróżnianie kosza odbywa się za pomocą podnośników hydraulicznych bez wysiłku operatora. Dostępne są dwie wersje:
• rozładunek w odległości 80 cm od ziemi,
• podnośnik kosza na wysokości 175 cm, aby wyładować trawę bezpośrednio na nadwoziu furgonetki lub przyczepy.


Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS
Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS

Fotel operatora GTS został zaprojektowany w sposób zapewniający maksymalną ergonomię i łatwość użytkowania. Fotel z wysokim i obszernym oparciem jest regulowany na głębokość i wyskalowany do pracy przez długi czas bez zmęczenia. Ergonomiczna kierownica z miękkim uchwytem i pokrętłem. Wszystkie elementy sterujące są proste i intuicyjne.


Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS
Kosiarka-Gianni-Ferrari-GTS

Przedni układ wyposażenia, oprócz zalet komfortu i obsługi, zapewnia dużą wszechstronność. Gama narzędzi opracowanych specjalnie dla GTS ma tę zaletę, że może stopniowo rozszerzać możliwości korzystania z maszyny i korzystać z GTS przez cały rok. Wymiana sprzętu jest bardzo prosta, ponieważ nie wymaga narzędzi i zajmuje tylko kilka sekund dzięki sprzęgłom hydraulicznym i szybkim mocowaniom podnośnika hydraulicznego.


Zobacz: Galeria zdjęć


Kilka naszych zdjęć: