GT

Kosiarka-Gianni-Ferrari-GT
Kosiarka-Gianni-Ferrari-GT
Kosiarka-Gianni-Ferrari-GT
Kosiarka-Gianni-Ferrari-GT

W PEŁNI HYDRAULICZNY !!!
Moc hydrauliki to bijące serce GT:

  • Przekładnia hydrostatyczna z napędem na 2 lub 4 koła, płynna i wydajna
  • Hydrauliczna przystawka odbioru mocy dla maksymalnej wszechstronności i łatwości użytkowania
  • Lekkie i precyzyjne sterowanie
  • 2-punktowy hydrauliczny podnośnik przedni, wygodny i wytrzymały
  • Praktyczne podnoszenie hydrauliczne kosza

Cały sprzęt i urządzenia tnące znajdują się przed ciągnikiem: w ten sposób operator ma maksymalną widoczność i doskonałą kontrolę nad pracą. Przedni agregat umożliwia cięcie również pod krzakami i ułatwia operacje wykańczania wokół drzew, klombów i ścian.


Pojemny pojemnik zbiorczy 550 litrów ze stabilnego materiału amortyzującego wstrząsy jest wyposażony w owiewki, które zapewniają większe wypełnienie i które kierują urobek w kierunku tyłu. Poręczny joystick kontroluje opróżnianie kosza na wymaganej wysokości; można wysypać trawę do 75 cm od ziemi lub podnieść kosz do 200 cm do opróżnienia trawy bezpośrednio na przyczepę.


Fotel kierowcy GT został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ergonomii i łatwości użytkowania. Fotel z podłokietnikami i wysokim oparciem ma regulowany układ zawieszenia, który zapewnia długą pracę bez zmęczenia. Kolumna kierownicy jest nachylana; kierownica jest ergonomiczna z miękkim uchwytem i pokrętłem. Wszystkie elementy sterujące są proste i intuicyjne. Wyświetlacz na desce rozdzielczej zapewnia wskazania robocze maszyny (licznik godzin, temperatura wody w silniku, rezerwa paliwa itd.) oraz diagnostykę systemów bezpieczeństwa i anomalii systemu.


Przedni układ wyposażenia, oprócz zalet komfortu i obsługi, zapewnia dużą wszechstronność. Gama narzędzi opracowana specjalnie dla GT oferuje znaczne korzyści poprzez poszerzenie możliwości wykorzystania urządzenia w ciągu całego roku. Wymiana sprzętu jest bardzo prosta, ponieważ nie wymaga narzędzi i zajmuje tylko kilka sekund dzięki sprzęgłom hydraulicznym i szybkim mocowaniom podnośnika hydraulicznego.


Przekładnia hydrostatyczna dostępna jest w wersjach z napędem na 2 lub 4 koła. W modelach 4WD skrzynia biegów jest automatycznie zarządzana przez opatentowane urządzenie HTC™ (Hydrostatic Traction Control), które gwarantuje wiele korzyści, w tym:
• zapobiega uszkodzeniu darni przez koła, eliminując poślizg,
• gwarantują stałą trakcję na 4 kołach, co jest korzystne dla bezpieczeństwa operatora.


Zestaw drogowy (światła przednie i tylne, kierunkowskazy, światła ostrzegawcze, brzęczyk itp.) umożliwia ruch drogowy na maszynach GT. Dzięki uzyskanemu typowi homologacji można jeździć po drodze samą kosiarką lub z wyposażeniem, z koszem pełnym lub pustym.


.Zobacz: Galeria zdjęć